Пеленальний комод білий на 4 ящики Лайт без ручок на телескопах





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ПЕЛЕНАТОР БЕЗ РУЧОК НА 4 ВИСУВНИХ ЯЩИКІВ І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
Надсилаємо меблі без передоплати, оплачуйте лише після перевірки якості на відділенні нової пошти |
Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ПЕЛЕНАЛЬНОГО НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРЯМНИХ
| Матеріал | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик (товщина 2.0 мм) |
| Розмір комоду: | |
| Ширина | 80 см |
| Глубина | 43 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 44 кг |
ПРОПОНУЕМО ВАШІЙ УВАЗІ ЩЕ ОДНУ МОДЕЛЬ СОФТ 4+1

Пеленальний комод 4+1 білий Софт без ручок на телескопах 90*45*95 см
Ціна : 3880,00 грн
Переходьте за посиланням для більш детального ознайомлення з товаром
ВІДЕООГЛЯД
КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА КОМОДУ ПЕЛЕНАЛЬНОГО В СПАЛЬНЮ

ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація пеленатором | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
| Тип | Сповивальний столик |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Пеленатор | ДСП ламінована |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 80 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 1000 мм |
| Вага | 44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Полки | ламінована ДСП |
| Колір | |
| КОЛІР | Білий |
- Ціна: 3 840 ₴




