Комод Білий Без Ручок 140 см. у спальню під телевізор для речей (140*45*90) см.





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕООГЛЯД КОМОДУ
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ПІД ТВ ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Надаємо офіційну гарантію від нашого виробництва 3 роки! |
| Відправляємо комоди без передоплати, оплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ДЛЯ РЕЧЕЙ ПІД ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ЛДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик |
| Розміри комода: | |
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Вага | 45 кг |
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ КОМОДУ
Складання меблів здійснюється за допомогою деталізованої інструкції, яка йде в комплекті з товаром і докладно покроково роз'яснює кожен етап монтування виробу. Збірка для покупця стане простою і захоплюючою, з якою може впоратися навіть дитина. Весь комплект фурнітури у повному обсязі йде у комплекті.
Для складання вам необхідно мати такі інструменти:
1. Молоток
2. Викрутка хрестоподібна
3. Клей ПВА
ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ СТАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Вага | 55 кг |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 990 ₴






