Пеленальний комод білий 4+1 Лайт без ручок на телескопах 90*45*98 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ПЕЛЕНАТОР БЕЗ РУЧОК 4+1 СОФТ НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Відправляємо на протязі 1-3 діб! |
Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
Надсилаємо меблі без передоплати, оплачуйте лише після перевірки якості на відділенні нової пошти |
Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ПЕЛЕНАЛЬНОГО НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРЯМНИХ
| Матеріал | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик ( товщина 2.0 мм) |
| Розмір комоду: | |
| Ширина | 90 см |
| Глубина | 45 см |
| Висота | 98 см |
| Вага | 50 кг |
ВІДЕООГЛЯД ПЕЛЕНАТОРА
КОЛЬОРОВА ПАЛІТРА ПЕЛЕНАТОРА В СПАЛЬНЮ

ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина комода | 900 мм |
| Глибина комода | 450 мм |
| Висота комода | 980 мм |
| Вага | 50 кг |
| Комплектація | |
| Матрацик для сповивання | Ні |
| Шухляда | 4 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри сповивального столика | |
| Высота | 98 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Тип | Сповивальний столик |
| КОЛІР | Білий |
| Матеріал каркаса | ЛДСП |
- Ціна: 4 160 ₴





