Комп'ютерний стіл білий з тумбою без ручок на 3 шухляди (1100х550х750) для комп'ютера
Топ продаж










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ СУЧАСНИЙ ПИСЬМОВИЙ СТІЛ ДЛЯ ШКОЛЯРА З ТУМБОЮ БЕЗ РУЧОК НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
| Надаємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва-3 роки! |
| Відправляємо меблі без передоплати, сплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам детальну відео-інструкцію по збірці від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПИСЬМОВОГО СТОЛУ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади тумби | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик ( товщина 2.0 мм) |
| Розміри столу: | |
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 55 см |
| Висота | 75 см |
| Вага | 29 кг |
ВІДЕО-ОГЛЯД
КОЛІРНА ПАЛІТРА КОМП'ЮТЕРНОГО СТОЛУ З ТУМБОЮ

ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ СТАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 750 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення коліщаток системою фіксації | False |
- Ціна: 3 440 ₴



