Тумба під телевізор ТВ Біла на 4 ящики Лайт без ручок на телескопах



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ ТУМБУ ПІД ТВ ТЕЛЕВІЗОР БЕЗ РУЧОК НА 4 ВИСУВНИХ ЯЩИКІВ І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва-3 роки! |
| Відправляємо меблі без передоплати, сплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам детальну відео-інструкцію по збірці від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТУМБОЧКИ ДЛЯ РЕЧЕЙ ПІД ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Кромка | високоміцний пластик |
| Розміри тумби: | |
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 60 см |
КОЛІРНА ПАЛІТРА ТУМБИ СУЧАСНОЇ ПІД ТВ

ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ СТАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1600 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 4 500 ₴


