Комод в спальню білий під телевізор для одягу на 4 ящики 800х430х900 мм. Лайт без ручок на телескопах





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ ТУМБУ КОМОД ПІД ТВ ТЕЛЕВІЗОР БЕЗ РУЧОК НА 4 ВИСУВНИХ ЯЩИКІВ І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
| Надаємо офіційну гарантію від нашого виробництва 3 роки! |
| Відправляємо комоди без передоплати, оплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ДЛЯ РЕЧЕЙ ПІД ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ЛДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик (товщина 2.0 мм) |
| Розміри комода: | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 90 см |
| Вага | 40 кг |
ВІДЕООГЛЯД
КОЛЬОРОВА ГАМА КОМОДА СУЧАСНОГО ПІД ТВ

Доставка поштою по всій Україні в розібраному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Колір | |
| КОЛІР | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Высота | 900 мм |
- Ціна: 3 440 ₴




