Комод білий на 8 шуфляд 160 см. 1600х450х900 мм на телескопах Лайт без ручок





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ДОВГИЙ НА 8 ВИСУВНИХ ШУФЛЯД І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробу в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Надаємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Відправляємо комоди без передоплат, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, відправляємо вам детальну відеоінструкцію від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА СУЧАСНОГО НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри комода: | |
| Ширина | 160 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Вага | 72 кг |
ВІДЕООГЛЯД
КОЛІРНА ПАЛІТРУ КОМОДА НА 8 ШУФЛЯД

ВІДПРАВЛЯЄМО В РОЗІБРАНОМУ ВИГЛЯДІ
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 8 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Венге, Чорний, Дуб сонома, Венге магія, Дуб сонома + білий, Венге + білий, Графіт, Аляска, Антрацит, Дуб Сонома Трюфель, Дуб сонома + венге, Темно-сірий, Графит + белый |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома, Білий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 160 мм |
| Колір | |
| Білий | Білий |
| Колір | Білий, Дуб сонома |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 890 ₴







