Журнальний столик на коліщатках розкладний





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУДАТЛІ ВИБІРЮЮТЬ СТОЛИК КОФЕЙНИЙ СКЛАДНОЇ НАобоДИ ПРОДІВ?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Вирушаємо меблі без передоплатів, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, скорочуємо вам детальну відеоінструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ЖУРНАЛЬНОГО СТОЛИКА
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри в зібраному вигляді: | |
| Довжина: | 80 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 46 см |
| Розміри в розібраному вигляді: | |
| Довжина: | 114 см |
| Ширина | 80 см |
| Висота | 46 см |
КОЛІРНА ПАЛІТРА ЖУРАЛЬНОГО СТОЛИКА

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у зібраному вигляді | 460 мм |
| Довжина у розібраному вигляді | 1140 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 570 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 800 мм |
| Ширина в розібраному вигляді | 800 мм |
- Ціна: 1 010 ₴



