Тумбочка для взуття відкрита на 4 відділення в передпокій із дерева 16 кольорів





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПАТИ ВИБІРЮЮЮТЬ ОБУВНИЦІ ДЛЯ ОБУВІ В ПРИХОДУ НАГОДИНКУ ПРОДОВОСТІ?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробу в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Вирушаємо меблі без передоплатів, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, скорочуємо вам детальну відеоінструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЛОШНІЦІ ДЛЯ ОБУВІ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри взуття: | |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 110 см |
КОЛІРНА ПАЛІТРА ОБУВНИЦІ ВІДКРИТИЙ

ВІДПРЯМКА В РОЗІБНОМУ СУЧАСНІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма шафи | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Колір | Венге |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 880 ₴






