Тумба для взуття на 2 касениці та шухлядою в передпокій із дерева 16 кольорів





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПАТИ ВИБІРЮЮТЬ ОБУВНИЦІ ДЛЯ ОБУВІ В ПРИХОДУ НАГОДИНКУ ПРОДОВОСТІ?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Вирушаємо меблі без передоплатів, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, скорочуємо вам детальну відеоінструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЛОШНІЦІ ДЛЯ ОБУВІ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри взуття: | |
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 96 см |
КОЛІРОВАНА ПАЛІТРА КАСЕТНІЦІ

ВІДПРЯМКА В РОЗІБНОМУ СУСТОВНІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 250 ₴






