Тумба для взуття в передпокій відкрита дерев'яна 16 кольорів





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПАТИ ВИБІРЮЮЮТЬ ОБУВНИЦІ ДЛЯ ОБУВІ В ПРИХОДУ НАГОДИНКУ ПРОДОВОСТІ?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Вирушаємо меблі без передоплатів, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, скорочуємо вам детальну відеоінструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ГАЛОШНІЦІ ДЛЯ ОБУВІ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри взуття: | |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 105 см |
КОЛІРНА ПАЛІТРА ОБУВНИЦІ ВІДКРИТИЙ

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Колір | Вільха |
| Тип меблів | шафа для взуття |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Корпус | ДСП |
- Ціна: 1 250 ₴



