Комплект вішалка настінна з дзеркалом і взуттю в передпокій Комбі 16 кольорів




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПАТИ ВИБІРЮЮТЬ КОМПЛЕКТИ У ПРИХОДУ НАМИКУ ПРОДУКТІВ?
| Пропонуємо безплатну консультацію 24/7 з питань, що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який слугуватиме для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 ЦВІТАХ із нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Вирушаємо меблі без передоплатів, оплачуєте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після купівлі меблів, скорочуємо вам детальну відеоінструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕШАЛИКИ ТА ТУМБИ ДЛЯ ОБУВІ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Крайка | високоміцний пластик |
| Розміри вішака: | |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 22 см |
| Висота | 120 см |
| Розміри взуття: | |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 105 см |
КОЛІРОВА ПАЛІТРА КОМПЛЕКТА В ПРИХОЖУ

Можлива купівля окремо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АС-Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 2 750 ₴


