Комод білий довгий на 9 шухляд 1900*450*900 мм. Лайт без ручок на телескопах





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ПІД ТВ ТЕЛЕВІЗОР ДОВГИЙ БЕЗ РУЧОК НА 9 ВИСУВНИХ ШУХЛЯД І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| ТОВАР ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ |
| Відправка на протязі 1-3 днів |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва-3 роки! |
| Відправляємо меблі без передоплати, сплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам детальну відео-інструкцію по збірці від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ДЛЯ РЕЧЕЙ ПІД ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Кромка | високоміцний пластик |
| Розміри комода: | |
| Ширина | 190 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 90 см |
| Вага | 78 кг |
ВІДЕООГЛЯД
КОЛІРНА ПАЛІТРА КОМОДА СУЧАСНОГО ПІД ТВ

ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ СТАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 9 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Білий, Береза біла, Сірий, Чорне дерево, Дуб світлий сонома, Альба, Дуб трюфель, Німфеа альба, Аляска, Антрацит, Дуб білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 190 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 90 см |
| Габаритні розміри | |
| Высота | 900 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1900 мм |
| Колір | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 6 190 ₴







