Сучасний Комод в спальню довжиною 130 см. під телевізор для речей (130*38*73) см. Венге темний+Дуб Молочний





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ВІДЕООГЛЯД КОМОДУ
ЧОМУ ПОКУПЦІ ВИБИРАЮТЬ КОМОД ПІД ТВ ТЕЛЕВІЗОР НА 4 ВИСУВНИХ ЯЩИКІВ І ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ НАШОГО ВИРОБНИЦТВА?
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань що стосуються наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить для вас довгі роки |
| Можливе виконання виробництво в 16 КОЛЬОРАХ з нашої панелі |
| Надаємо офіційну гарантію від нашого виробництва 3 роки! |
| Відправляємо комоди без передоплати, оплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ КОМОДА ДЛЯ РЕЧЕЙ ПІД ТЕЛЕВІЗОР НА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ НАПРАВЛЯЮЧИХ
| Матеріал виготовлення | ЛДСП |
| Товщина матеріалу | 16 мм |
| Фасади | прямі |
| Кромка | високоміцний пластик |
| Розміри комода: | |
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 38 см |
| Висота | 73 см |
| Вага | 49 кг |
ЗБІРКА І КОМПЛЕКТАЦІЯ КОМОДУ

Складання меблів здійснюється за допомогою деталізованої інструкції, яка йде в комплекті з товаром і докладно покроково роз'яснює кожен етап монтування виробу. Збірка для покупця стане простою і захоплюючою, з якою може впоратися навіть дитина. Весь комплект фурнітури у повному обсязі йде у комплекті.
Для складання вам необхідно мати такі інструменти:
1. Молоток
2. Викрутка хрестоподібна
3. Клей ПВА
ВІДПРАВКА В РОЗІБРАНОМУ СТАНІ
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний + дуб молочний |
| Виробник | Everest |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 130 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 73 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Колір | |
| КОЛІР | Венге темний\Дуб молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 990 ₴






