Стіл кухонний розкладний обідній 90*120*75





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Пропонуємо безкоштовну консультацію 24/7 з питань наших виробів |
| У виробництві меблів використовуємо тільки якісний матеріал ДСП, який прослужить вам довгі роки. |
| Можливе виконання виробництва в 16 КВІТАХ з нашої палітри |
| Даємо офіційну гарантію на меблі нашого виробництва 3 роки! |
| Надсилаємо тумби без передоплати, оплачуйте тільки після перевірки якості на відділенні нової пошти |
| Після покупки меблів, скидаємо вам докладну відео-інструкцію зі збирання від А до Я |
ХАРАКТЕРИСТИКИ ОБІДНЬОГО СТОЛА
| Материал изготовление | ДСП |
| Толщина материала | 16 мм |
| Кромка | высокопрочный пластик |
| Размеры в собраном виде: | |
| Ширина | 60 см |
| Длина | 90 см |
| Высота | 75 см |
| Размеры в разоброном виде: | |
| Ширина | 90 см |
| Длина | 120 см |
| Высота | 75 см |
| Регулировка ножек | 1-2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 900 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | хромована сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна із заокругленнями |
- Ціна: 2 400 ₴





